Event: 8+ Academic
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
1 Kareek Garlick Winchester Coll09:2809:281
3 Conor Cullen St Georges Coll09:3609:362
2 Louis Kibble Oratory Sch10:1310:133
 
Event: 8+ Club
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
4 Joseph Guppy Bexhill RC09:4809:481
7 Stanislaw Pauwels Weybridge RC09:5909:592
5 Thomas Faith Shoreham10:1210:123
6 Jozef Pavlica Coalporters10:5410:544
 
Event: Mx.MasA.8+
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
22 Robert Prothero Kingston GS Vet12:1800:0012:181
165 Colette Dowdall Hillingdon RC12:5800:0012:582
 
Event: W.MasB/C.8+
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
150 Anna Beresford-Knox (B)HSBC RC11:0900:0611:031
147 Mary Mortimer (C)Putney Town RC11:2600:1911:072
148 Sally Percival Foy (C)Christchurch RC11:3000:1911:113
149 Karen Shepherd (B)PTR/PAR11:4300:0611:374
 
Event: W.MasD/E.8+
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
154 Dashiell Rae (D)WLT/WEY11:3000:3610:541
153 Anne-Marie Brock (D)Molesey BC12:1900:3611:432
155 Helen Field (E)Walbrook12:3700:5211:453
 
Event: MasE/F/G.8+
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
12 Geoffrey Thomas (G)Weybridge RC10:5301:2309:301
11 William Evans (G)BOA/UTC11:2701:2310:04Time only
13 Nick Harris (E)Walton RC11:3100:4610:452
 
Event: W.J18.8+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
17 Zara Stewart St Georges Coll11:1711:171
16 Lara Banks-Martin Ross Rowing Club11:3611:362
 
Event: J16.8+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
8 John Wortley St Georges Coll10:1910:191
10 Felix Warne Whitgift Sch BC10:4610:462
 
Event: W.J16.8+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
151 Millie Walter St Georges Coll11:3011:301
152 Anna Armelin St Georges Coll11:5011:502
 
Event: J15.8+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
121 Jonty Nottingham Winchester Coll10:171010:271
120 Robert Scott St Georges Coll10:3810:382
119 John Wortley St Georges Coll10:4110:413
122 Daniel Munks Whitgift Sch BC11:1411:144
 
Event: W.J15.8+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
19 Olivia Hubbard Surbiton H Sch11:2111:211
21 Amy Brooks Wimbledon High Sch11:4211:422
18 Charlotte Drew Weybridge RC11:5311:533
20 Charlotte Brand Surbiton H Sch12:3512:354
 
Event: J14.8x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
80 Matthew Kondo St Georges Coll11:3111:311
81 Paris Benjamin Whitgift Sch BC13:2313:232
82 Nattaput Namchittai Winchester Coll13:2813:283
83 Max Culpin St Georges Coll13:5313:534
 
Event: W.J14.8x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
224 Dallas Thompson Maidenhead RC11:1911:191
231 Iona Low Putney High Sch11:2511:252
229 Maia Rey Macia Surbiton H Sch11:3911:393
226 Susannah Brandt Wimbledon High Sch11:4411:444
233 Mary O'Donnell Sir W Perkins s Sch11:4511:455
225 Danielle Louw Lady E Holles11:5311:536
238 Emily Hermon Ross Rowing Club12:0812:087
235 Katherine Crook Lady E Holles12:1912:198
234 Livia Brittles Mossbourne Rowing Academy12:3612:369
237 Olivia Higgins Wimbledon High Sch12:3612:369
236 Ellie Haynes Surbiton H Sch12:5112:5111
230 Eva Briody Weybridge RC12:5412:5412
228 Madeleine Sil Sir W Perkins s Sch13:0013:0013
232 Natasha Murrin Putney High Sch13:3913:3914
 
Event: J15.4+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
46Inchan Yang Winchester Coll11:1411:141
45 Oliver Bacchus Winchester Coll12:2212:222
 
Event: W.J15.4+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
197 Hannah Leeper Maidenhead RC12:5812:581
 
Event: 4+ Club
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
140 Jack Cox Royal Holloway Univ10:5910:591
146 George Waters Staines11:0411:042
141 Michael Carver Coalporters11:2511:253
142 Sean Thomson Worthing11:3311:334
145 Alexander Apps Shoreham11:3711:375
143 Tony Upton Royal Holloway Univ11:5111:516
144 William Mansfield Guildford RC12:0112:017
 
Event: 4+ School
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
138 Kareek Garlick Winchester Coll10:1410:141
139 Connor Noyes St Georges Coll10:5610:562
 
Event: W.4+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
62 Charlotte Herbet-Brown Sir W Perkins s Sch11:3211:321
63 Ellie Brosnan Weybridge RC11:5711:572
59 Jennifer Field Weybridge Ladies12:2112:213
240 Josephine Boorman Staines12:2612:264
60 Andzelika Stozek Worthing12:5012:505
61 Deborah Hills Shoreham13:0613:066
 
Event: W.J18.4-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
136Imogen DashfieldDerby Rowing Club12:2112:211
 
Event: W.J16.4-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
73Eve LinneySir W Perkins s Sch11:3611:361
74Imogen DashfieldDerby Rowing Club12:2712:272
 
Event: W.MasA.4x+
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
86 Victoria Cranwell Fulham Reach12:1400:0012:141
84 Elaine Parkin Guildford RC14:0800:0014:082
85 Giulietta Nigrelli Walton RC14:2400:0014:243
 
Event: J15.4x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
77 Sebastian Levy-Cadena Walbrook11:5211:521
76 Kirkland Childs Shoreham11:5711:572
78 Harry Hose Mossbourne Rowing Academy11:5811:583
79 Charles McNulty Weybridge RC12:3712:374
75 Hasnain Shah Mossbourne Rowing Academy13:4413:445
 
Event: W.J15.4x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
219 Gemma Larter Putney High Sch11:3811:381
207 Olivia Hubbard Surbiton H Sch11:4111:412
210 Molly Round Barn Elms11:4611:463
215Grace Tacey Ross Rowing Club11:4611:463
211 Grace Taylor Sir W Perkins s Sch11:4911:495
213 Polly Cameron Putney High Sch12:2512:256
212 Eleanor O'Dell Sir W Perkins s Sch12:2612:267
222 Evelyn Moffatt Walbrook12:2812:288
218Josie Blake Sir W Perkins s Sch12:3312:339
209 Adel Merwanji Surbiton H Sch12:3412:3410
223 Martha Wood Burway RC12:5612:5611
217 Elizabeth Alavidze Mossbourne Rowing Academy13:0613:0612
221Anna Cefai Sir W Perkins s Sch13:1913:1913
220 Imogen Beale Putney High Sch13:2113:2114
216 Maisie Everitt Weybridge RC14:0314:0315
 
Event: J14.4x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
205 Edmond Zeghibe Walton RC11:5211:521
202 Stanley Carrick Mossbourne Rowing Academy12:1312:132
204 Elic Wales Ross Rowing Club12:101012:203
203 Freddie Middleton Walbrook12:4212:424
199 Harry Coombs Winchester Coll13:3413:345
198 Arjun Kang Cranmore Sch Jrn14:0714:076
201Harry Pickard Winchester Coll15:2315:237
206 Benjamin Pettifar Cranmore Sch Jrn15:3315:338
 
Event: W.J14.4x+
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
89 Abby Jones Maidenhead RC11:5111:511
99 Poppy Lydia Jaminson Maidenhead RC12:1212:122
100 Natasha Gayner Putney High Sch13:0413:04Time only
96 Yasmin Howe Ross Rowing Club13:0513:053
92 Amelia Saul Surbiton H Sch13:1513:154
95 Veda Dharwar Lady E Holles13:1913:195
94 Eleanor Lucas Walton RC13:2113:21Time only
91 Anna Fay Cowell Walbrook13:2813:286
88 Lily Saunders Putney High Sch13:2913:297
87 Emily Traylen Sir W Perkins s Sch13:5813:588
98 Eleanor Raven Weybridge RC14:1214:129
90 Ayra Tengku Sir W Perkins s Sch15:2515:2510
93 Sahiba Atwal Sir W Perkins s Sch25:2625:2611
 
Event: 4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
124Thomas FaithShoreham10:1010:101
125Matthew Heywood Walton RC10:1810:182
 
Event: W.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
55Sally HillsShoreham11:2911:291
54Charlotte BishEton Excelsior12:0812:082
 
Event: W.MasA/B/C.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
47Kathryn Johnson (C)Eton Excelsior11:2500:1011:151
49Hilary Poole (C)Walton RC11:4000:1011:302
51 Annika Gleichmann (A)Guildford RC11:3600:0011:363
52Victoria Starr (B)Guildford RC12:4200:0212:404
50 Michelle Shepherd (C)Weybridge Ladies13:1000:1013:005
 
Event: MasC/D/E.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
163 Michele della Casa (E)Walton RC10:4900:4910:001
162Andrew Holloway (C)Christchurch RC10:2900:1710:122
164Robert Hale (E)Hillingdon RC11:1300:4910:243
 
Event: W.MasE/F.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
69 Laura Bullard (E)Walbrook12:3800:3112:071
72Sue Eggeman (E)Walbrook12:5600:3112:252
70 Elizabeth Bernard (F)Molesey BC13:1200:4412:283
 
Event: MasG/H.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
169J P Woowat (H)GUI/ETX/ STH11:2801:4909:391
167James King (G)BTC Southampton11:2701:2710:002
166John Short (G)Bradford on Avon11:4301:2710:163
168 Keith Trivett (H)Bradford on Avon13:2701:4911:384
 
Event: J18.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
15Starsky Torchia Staines10:3710:371
14Alexander Gamble Ross Rowing Club11:1611:162
 
Event: W.J18.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
131Annabelle TaylorSir W Perkins s Sch10:4810:481
132 Charlotte Williams Maidenhead RC10:5610:562
133Ella AyoadeSir W Perkins s Sch10:5710:573
135Katie KerrWeybridge RC11:2911:294
134 Juliette Salgado Smith Maidenhead RC11:3011:305
 
Event: J16.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
129Stanislaw Pauwels Weybridge RC10:2110:211
126Cassius BurleyMossbourne Rowing Academy10:3810:382
130Felix WarneWhitgift Sch BC11:0511:053
128Tyler Torchia Staines11:1111:114
127George Aubrey Ross Rowing Club11:1911:195
 
Event: W.J16.4x-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
64Serena Joyce Maidenhead RC11:0511:051
68Madeline Coode Mossbourne Rowing Academy11:1011:10Time only
67Saskia Brewster Wimbledon High Sch11:3611:362
66Avril WaltersSt Georges Coll11:4211:423
65Isabella Oliver Barn Elms12:1612:164
 
Event: MasE.2-
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
58D Sykes / G WatlingRoss Rowing Club12:3600:5311:431
 
Event: J18.2-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
173S Owen / D PriechenfriedSt Georges Coll11:2611:261
171T Marcotty / C AllisonWinchester Coll11:4811:482
170L Hayes / F WilliamsWinchester Coll11:551012:053
 
Event: J16.2-
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
57M Hall / J NottinghamWinchester Coll12:1112:111
 
Event: 2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
161M Huxtable / J MoulandShoreham11:2011:201
157H Aitchison / A BurgessCoalporters11:3411:342
156M Baines / S BownCoalporters12:1212:123
 
Event: W.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
40M Fowler / J DorksCoalporters12:1412:141
44E Rowland / L SmoothyGuildford RC12:5812:582
 
Event: W.MasA/B/C.2x
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
181A Hewitt / C Hague (C)Eton Excelsior12:1300:2011:531
182C Fukushima / A Marshall (A)Guildford RC12:1100:0012:112
183J Johnson / H Gray (B)Guildford RC12:3000:0712:233
184T Goldthorpe / K Stones (C)Weybridge Ladies13:0200:2012:424
185S Hanson / A Cass (B)WLT/MPS13:2500:0713:185
 
Event: MasC/D/E/F.2x
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
29J Morris / S Morris (E)Bewl Bridge11:3100:5310:381
24M della Casa / M Bishop (F)Walton RC11:5901:1210:472
23P Debois / R Benton (D)Putney Town RC11:5000:3711:133
28C G Bowman / S Kelly (E)Molesey BC12:2800:5311:354
26V Russell / T Adams (C)Walton RC11:5700:1911:385
30R Suthers / R Purves (E)Bewl Bridge12:4500:5311:526
27S Hopkins / G Payne (E)Bexhill RC13:2100:5312:287
 
Event: W.MasD/E/F.2x
Start NumberNameClubRaw TimePenH'capAdjusted TimePosition in Event
178A Allen / K Johnson (D)Eton Excelsior12:1800:3711:411
179F Brewer / S Arion (E)Eton Excelsior12:4300:5411:492
180J Emery / F Standley (F)Christchurch RC13:1001:1411:563
 
Event: W.J18.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
34A Taylor / O GarnhamSir W Perkins s Sch11:3911:391
 
Event: W.J17.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
36L Adetola / E KeenSir W Perkins s Sch11:4511:451
37B Sinnott / C WilliamsMaidenhead RC12:0012:002
39K Kerr / J O'DellWeybridge RC12:5112:513
38H Bott / E Robinson-riceBarn Elms13:0213:024
 
Event: J16.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
33T Torchia / W GoderskiStaines12:1412:141
32G Woods / M LancasterBarn Elms12:3212:322
31T Swaffield / F Froome-LewisWhitgift Sch BC12:3412:343
 
Event: W.J16.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
188D Martin / E LinneySir W Perkins s Sch11:4511:451
195K Gooch / E BurtonStaines12:0712:072
194L Bruce / M KnightStaines12:1212:123
186A Hollis / E SnellerMaidenhead RC12:1612:164
187S Joyce / T BishopMaidenhead RC12:5112:515
192E Merriman / K RemerDerby Rowing Club13:1113:116
193I Hooker / O GriggsWorthing13:5613:567
 
Event: J15.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
175S Van Doorn / E HepburnMossbourne Rowing Academy11:5211:521
177J Hunter / I WilliamsBarn Elms12:3512:352
176S Rumfitt / X KhalidWinchester Coll12:4512:453
 
Event: W.J15.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
101S Lambert / O LintottSurbiton H Sch12:0812:081
113H Brodholt / E LownRoss Rowing Club12:1412:142
102I Sellers / A Parcell-ArregiMaidenhead RC12:2112:213
110A Fraser / I BridgeWalbrook12:2612:264
108A Buccellati / V LeviBarn Elms12:3412:345
107K Smith / G TaceyRoss Rowing Club12:3812:386
106K Dhillon / M CattonWalbrook12:4312:437
105E Hollis / S StuijMaidenhead RC12:5412:548
104H Bott / E JonesBarn Elms13:0713:079
114E Merriman / K RemerDerby Rowing Club13:1213:1210
112S Darke / M McGuireSir W Perkins s Sch13:1713:1711
115S Beckh / O BennettStaines13:1713:1711
103J Cleary / H LeeperMaidenhead RC14:0714:0713
109C Chinn / B McGurkSir W Perkins s Sch14:1314:1314
 
Event: W.J14.2x
Start NumberNameClubRaw TimePen Adjusted TimePosition in Event
117I Grimshaw / E RobertsWalton RC13:2613:261
116F Feeley / S Thomas-EpsteinMossbourne Rowing Academy13:4413:442
118E Bardsley-Taylor / E HermonRoss Rowing Club13:5313:533